Skip to main content

ANTIRADARY

Hledáte spolehlivé detektory radarů nebo laserové rušičky? Díky spoluprácím se světovými leadery v oboru antiradarů si z naší široké nabídky vybere opravdu každý. Vybrat si můžete z přenosných antiradarů nebo z antiradarů pro pevnou montáž. V Korpetu se navíc dočkáte špičkové a profesionální instalace zařízení do vašeho vozidla! S námi budete o krok napřed!

Antiradary pro pevnou montáž

Zařízení pro pevnou montáž poskytují nejvyšší možnou komplexní ochranu a jsou určeny pro nejnáročnější klienty.

Kompletní sadu tvoří externí radarová anténa a laserové moduly, které se nainstalují do masky nebo nárazníků vozidla, GPS modul a ovládací modul, který je umístěn v kabině vozidla.

Protector II LIVE

Toto zařízení je určeno pro pevné zabudování do vozidla a jedná se o nejlepší a nejkomplexnější dostupnou ochranu řidiče jak pro jízdu v České republice, tak ve zbytku Evropy.

Samozřejmostí je nejen výborná detekce mikrovlnných radarů, ale také detekce jinak nedetekovatelných fixních měřičů rychlosti (např. ptačích budek a nechvalně známého úsekového měření). V neposlední řadě je tento antiradar „legální“ ve všech státech světa.

Datové rozhraní GENEVO PROTECTOR II LIVE je aktivní po celé Evropě a zapíná se hned při startu vozidla. Ze serverů GENEVO získává nejnovější informace o aktivních měřeních či provádí aktualizaci zařízení i vestavěné GPS databáze pevných radarů a kamer. Navíc také umožňuje vzdálenou správu zařízení, ať jste právě kdekoliv. 

Klíčovým rysem tohoto systému je schopnost automatické detekce a bezobslužného provozu. Jakmile systém odhalí měření rychlosti, zavčas jej ohlásí, ale od řidiče nevyžaduje žádné ovládání, které by ho rozptylovalo od řízení. Velmi snadno můžete také jediným dotykem v kabině vozidla či na dálku pomocí mobilního telefonu systém kompletně vypnout a nemusíte nikomu objasňovat, čím je vaše vozidlo vybaveno.

Tento systém obsahuje revoluční řídící jednotku, která je trvale připojena k internetu a získává z něj klíčové informace. Jeho vestavěné detekční technologie, volitelné laserové rozšíření a online funkce přinášejí tu nejlepší, komplexní ochranu ve své třídě na světě a poskytují vždy ty nejpřesnější informace o situaci před Vámi.

Označení AL (AntiLaser) pak znamená, že Vás PROTECTOR AL ochrání také před měřením laserovými měřiči. Verze AL2 nabízí základní přední ochranu, verze AL4 pak nabízí kompletní přední i zadní laserovou ochranu.

Protector II LIVE M

Zařízení PROTECTOR je také dostupné ve verzi PROTECTOR II M, které dokáže detekovat navíc Multaradary, které se využívají v zahraničí.

GENEVO PROTECTOR II LIVE S radarovou anténou vhodnou pro ČR a GPS modulem. 57 764 Kč bez DPH 69 895 Kč vč. DPH
GENEVO PROTECTOR II LIVE AL2 S radarovou anténou pro ČR, GPS modulem a laserovou ochranou zepředu. 81 645 Kč bez DPH 98 790 Kč vč. DPH
GENEVO PROTECTOR II LIVE AL4 S radarovou anténou pro ČR, GPS modulem a kompletní laserovou ochranou. 95 694 Kč bez DPH 115 790 Kč vč. DPH
GENEVO PROTECTOR II LIVE M S radarovou anténou vhodnou pro ČR i EU a GPS modulem. 70 161 Kč bez DPH 84 895 Kč vč. DPH
GENEVO PROTECTOR II LIVE M AL2 S radarovou anténou vhodnou pro ČR i EU, GPS a laserovou ochranou zepředu. 94 041 Kč bez DPH 113 790 Kč vč. DPH
GENEVO PROTECTOR II LIVE M AL4 S radarovou anténou vhodnou pro ČR i EU, GPS a kompletní laserovou ochranou. 108 091 Kč bez DPH 130 790 Kč vč. DPH

Díky předplatnému služeb PROTECTOR LIVE máte k dispozici široké portfolio zcela nových funkcí, těžících z výhod online spojení. Předplatné online služeb se nabízí ve variantách LITE a PREMIUM.

Verze LITE

 • Online služby pomocí LTE SIM, již žádná SD karta.
 • Automatická aktualizace Firmware zařízení – Průběžně pracujeme na vylepšení funkcí zařízení PROTECTOR II – pravidelná aktualizace Vám zajistí vždy ty nejnovější funkce a vylepšení.
 • Automatická aktualizace GPS databáze radarů – Jelikož stacionární radary, úseková měření a jiné obdobné hrozby neustále přibývají, naší databázi nepřetržitě vylepšujeme a její pravidelná aktualizace je jedním ze základních předpokladů, pro správnou funkci vašeho detektoru.
 • Vzdálená správa zařízení – Vzdálené ovládání a nastavování PROTECTORU II pomocí webového rozhraní. Včetně možnosti dálkové deaktivace zařízení.

Verze PREMIUM

 • Veškeré funkce verze LITE.
 • Aplikaci do mobilního telefonu Android i Apple.
 • LIVE – hlášení GPS bodů živě – hlášení označených mobilních hlídek .
 • Automatické přenastavení podle regionu – Při překročení hranic daného státu se systém automaticky přenastaví dle doporučeného nastavení pro daný region. Tato funkce je užitečná hlavně pro cesty do zemí, kde je použití některých součástí PROTECTORU zakázáno.
 • Kniha jízd – Plnohodnotná elektronická kniha jízd dle GPS. Systém PROTECTOR II nepřetržitě ukládá nejen veškeré své provozní údaje, radarové poplachy a další důležité informace, ale také kompletní informace o poloze a rychlosti vozidla a díky těmto údajům ve spojení s programem pro tvorbu knihy jízd je skvělým pomocníkem pro účely daňové evidence, což mnoha lidem ušetří spoustu času. Samozřejmostí je možnost volby služebních nebo soukromých jízd.
 • Race Stats – Systém je vybaven automatickým senzorem pro sledování zrychlení a stylu jízdy. Jízdní statistiky jsou dostupné online a realtime po přihlášení ke vzdálené správě.
 • Hlídání vozidla (watchdog) – Realtime informace o aktuální poloze vozu, včetně upozornění při nechtěném pohybu vozidla (např, vandalizmus, nebo odtah.
Aktualizace LITE – 1 měsíc Automatické aktualizace a vzdálená správa. 330 Kč bez DPH 399 Kč vč. DPH
Aktualizace LITE – 1 rok Automatické aktualizace a vzdálená správa. 3 298 Kč bez DPH 3 990 Kč vč. DPH
Aktualizace LITE – 3 roky Automatické aktualizace a vzdálená správa. 8 182 Kč bez DPH 9 900 Kč vč. DPH
Aktualizace Premium – 1 měsíc Automatické aktualizace, vzdálená správa, online funkce (mobilní hlídky atd.) 660 Kč bez DPH 799 Kč vč. DPH
Aktualizace Premium – 1 rok Automatické aktualizace, vzdálená správa, online funkce (mobilní hlídky atd.) 6 603 Kč bez DPH 7 990 Kč vč. DPH
Aktualizace Premium – 3 roky Automatické aktualizace, vzdálená správa, online funkce (mobilní hlídky atd.) 16 446 Kč bez DPH 19 900 Kč vč. DPH

Realizované zakázky


BMW F80 M3

BMW G82 M4 Competition

Dodge RAM

MERCEDES AMG E63S

MERCEDES GLC

MERCEDES G CLASS

PORSCHE 911 991.2 TURBO S

PORSCHE 911 991.2 GT3RS