Skip to main content

ANTIRADARY

Hledáte spolehlivé detektory radarů nebo laserové rušičky? Díky spoluprácím se světovými leadery v oboru antiradarů si z naší široké nabídky vybere opravdu každý. Vybrat si můžete z přenosných antiradarů nebo z antiradarů pro pevnou montáž. V Korpetu se navíc dočkáte špičkové a profesionální instalace zařízení do vašeho vozidla! S námi budete o krok napřed!

Antiradary pro pevnou montáž

Zařízení pro pevnou montáž poskytují nejvyšší možnou komplexní ochranu a jsou určeny pro nejnáročnější klienty.

Kompletní sadu tvoří externí radarová anténa a laserové moduly, které se nainstalují do masky nebo nárazníků vozidla, GPS modul a ovládací modul, který je umístěn v kabině vozidla.

Protector II LIVE

Toto zařízení je určeno pro pevné zabudování do vozidla a jedná se o nejlepší a nejkomplexnější dostupnou ochranu řidiče jak pro jízdu v České republice, tak ve zbytku Evropy.

Samozřejmostí je nejen výborná detekce mikrovlnných radarů, ale také detekce jinak nedetekovatelných fixních měřičů rychlosti (např. ptačích budek a nechvalně známého úsekového měření). V neposlední řadě je tento antiradar „legální“ ve všech státech světa.

Datové rozhraní GENEVO PROTECTOR II LIVE je aktivní po celé Evropě a zapíná se hned při startu vozidla. Ze serverů GENEVO získává nejnovější informace o aktivních měřeních či provádí aktualizaci zařízení i vestavěné GPS databáze pevných radarů a kamer. Navíc také umožňuje vzdálenou správu zařízení, ať jste právě kdekoliv. 

Klíčovým rysem tohoto systému je schopnost automatické detekce a bezobslužného provozu. Jakmile systém odhalí měření rychlosti, zavčas jej ohlásí, ale od řidiče nevyžaduje žádné ovládání, které by ho rozptylovalo od řízení. Velmi snadno můžete také jediným dotykem v kabině vozidla či na dálku pomocí mobilního telefonu systém kompletně vypnout a nemusíte nikomu objasňovat, čím je vaše vozidlo vybaveno.

Tento systém obsahuje revoluční řídící jednotku, která je trvale připojena k internetu a získává z něj klíčové informace. Jeho vestavěné detekční technologie, volitelné laserové rozšíření a online funkce přinášejí tu nejlepší, komplexní ochranu ve své třídě na světě a poskytují vždy ty nejpřesnější informace o situaci před Vámi.

Označení AL (AntiLaser) pak znamená, že Vás PROTECTOR AL ochrání také před měřením laserovými měřiči. Verze AL2 nabízí základní přední ochranu, verze AL4 pak nabízí kompletní přední i zadní laserovou ochranu.

Protector II LIVE M

Zařízení PROTECTOR je také dostupné ve verzi PROTECTOR II M, které dokáže detekovat navíc Multaradary, které se využívají v zahraničí.


GENEVO PROTECTOR II LIVE S radarovou anténou vhodnou pro ČR a GPS modulem. 57 764 Kč bez DPH 69 895 Kč vč. DPH
GENEVO PROTECTOR II LIVE AL2 S radarovou anténou pro ČR, GPS modulem a laserovou ochranou zepředu. 81 645 Kč bez DPH 98 790 Kč vč. DPH
GENEVO PROTECTOR II LIVE AL4 S radarovou anténou pro ČR, GPS modulem a kompletní laserovou ochranou. 95 694 Kč bez DPH 115 790 Kč vč. DPH
GENEVO PROTECTOR II LIVE M S radarovou anténou vhodnou pro ČR i EU a GPS modulem. 70 161 Kč bez DPH 84 895 Kč vč. DPH
GENEVO PROTECTOR II LIVE M AL2 S radarovou anténou vhodnou pro ČR i EU, GPS a laserovou ochranou zepředu. 94 041 Kč bez DPH 113 790 Kč vč. DPH
GENEVO PROTECTOR II LIVE M AL4 S radarovou anténou vhodnou pro ČR i EU, GPS a kompletní laserovou ochranou. 108 091 Kč bez DPH 130 790 Kč vč. DPH

Realizované zakázky


BMW F80 M3

BMW G82 M4 Competition

Dodge RAM

MERCEDES AMG E63S

MERCEDES GLC

MERCEDES G CLASS

PORSCHE 911 991.2 TURBO S

PORSCHE 911 991.2 GT3RS